Sobota 19. září 2020
Dnes jezdí zdarma Zita

Sport a zábava pod jednou střechou . . .

Drezy

L-Carnitin 1000mg liquid - 10 Ampulí

L-Carnitin 1000mg liquid - 10 Ampulí

Sportovní výživa > Spalovače tuků > Carnitin tekuté > L-Carnitin 1000

Vysoce účinný L-Carnitin base (1000 mg), speciálně připravený v koncentrované tekuté formě pro rychlé vstřebávání do krve, je látka tělu vlastní. Jeho hlavní funkcí je transport volných mastných kyselin do mitochondrií, kde z nich přeměňuje tuk na energii. Tím podporuje spalování tuků při redukční nadváze, zvyšuje fyzický výkon, podporuje srdeční činnost, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, zlepšuje psychickou výkonnost.

Výrobek:
•zlepšuje odbourávání tuků
•zvyšuje fyzický výkon
•napomáhá snižovat hladinu cholesterolu
•podporuje srdeční a mozkovou činnost

Složení:
L-Carnitin base, Krystalická fruktóza, Pyridoxin HCL (vitamin B6), Kyselina citrónová, Konzervant kyselina sorbová, voda, aroma

100 ml koncentrátu obsahuje:
Energetická hodnota 357 kJ / 84 kcal Tuky 0 g
Bílkoviny 5 g Nas. mastné kys. 0 g
Sacharidy 16 g Vláknina 0 g
Cukry 16 g Vitamin B6
(pyridoxin HCl) 20 mg (= 1000% DDD)

Doporučené dávkování:
Při redukci nadváhy a podpoře odbourávání tuků vezměte 1 lahvičku (20ml) 30-60 min. před fyzickým výkonem nebo ve dnech bez fyzické námahy ráno nalačno.


Carnitargin Gold

Carnitargin Gold

Sportovní výživa > Spalovače tuků > Carnitin tekuté > Carnitargin Gold

Carnitargin Gold je extra účinná kombinace látek l-carnitinu, l-argininu, kofeinu a taurinu s cíleným složením pro podporu odbourávání tuků, stimulaci fyzického výkonu a energizaci organismu.

Carnitargin Gold nyní nově obsahuje i ženšen a zelený čaj pro ještě lepší účinky, to vše v praktickém balení jednotlivých dávek v nerozbitných pitných ampulích.

Základní vlastnosti Carnitargin Gold:
- napomáhá omezovat ukládání tuků
- podporuje odbourávání tuků
- podílí se na stabilizování hladiny krevního cukru
- podporuje fyzickou výkonnost
- podporuje celkovou regeneraci a vitalizaci

Charakteristika účinných látek:
L-Carnitin base - l-carnitin je látka tělu vlastní, která zvyšuje přeměnu tuků na energii a tím podporuje redukci nadváhy a aktuální fyzický výkon, zvyšuje odolnost k fyzické zátěži a chrání srdce před přetížením. Řada vědeckých prací potvrzuje účinky l-carnitinu na snižování hladiny cholesterolu. Přídavek l-argininu, vitamínů C a B6 zvyšuje efekt l-carnitinu.
L-Arginin - semiesenciální aminokyselina hraje důležitou roli v mnoha biochemických procesech, podporuje tvorbu růstového hormonu, který přispívá k odbourávání tuků a podporuje sexuální žádostivost u mužů.
Taurin - aminokyselina příznivě ovlivňující činnost mozku v situacích energetického vyčerpání fyzického i psychického původu. Optimalizuje nervosvalový přenos.

Instruktoři IC

Adresa: Sportcentrum BETONSPORT 509 01 Nová Paka Havlova 1656 tel. do sportcentra: 493 727 169
sportcentrum dále nabízí: bowling, squash, sauna, restaurace-bar